بازار گیلار امکان خرید و سفارش آنلاین در هر لحظه، تحویل کالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری را فراهم کرده و به تمام سفارشات شما مشتریان، بیمه حمل و نقل کالا تعلق می‌گیرد. شما می‌توانید برای اطلاع از راهنمای خرید گیلار ، توضیحات ارائه شده را مطالعه کنید. مجموعه بزرگ و با سابقه گیلار هزبنه ارسال برای مشتریانی که مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند، رایگان کرده و مبلغی برای هزینه ارسال دریافت نخواهد کرد. همچنین برای مشتریانی که به هر دلیلی تمایل دارند مبلغ سفارش خود را به مامور پستی تحویل دهند، می‌توانند مبلغ فاکتور را به همراه هزینه پستی به مامور تیپاکس پرداخت کنند. در ادامه بیشتر با روش‌های ارسال در بازار اینترنتی گیلار آشنا خواهید شد.

انواع روش‌ های تحویل و ارسال کالا در بازار اینترنتی گیلار

  • علاوه بر موارد گفته شده، یکسری از محصولات در فروشگاه اینترنتی گیلار وجود دارد که به طور مستقیم از کشور سازنده خریداری و برای مشتری ارسال می‌شوند. همچنین در این شرایط پرداخت در محل امکان پذیر نیست و مبلغ فاکتور حتما باید به صورت خرید اینترنتی یا واریز به حساب پرداخت شود.
  • با توجه به اینکه روند حمل و نقل و تحویل کالا در مواردی ممکن است زمانبر شود که حتی منجر زیان مالی خریدار شود، بازار گیلار توانسته از طریق برقراری ارتباط با شرکت‌های حمل و نقل معتبر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به صرفه‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه اختلالی در حمل و نقل، کالا را در اختیار خریداران قرار دهد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از وب سایت گیلار ، می‌توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.

درباره بازار اینترنتی گیلار

مدت زمان تحویل و ارسال کالا

  • شهر تهران: تحویل کالا در تهران یک‌ روزه امکان پذیر است، یعنی پس از خرید اینترنتی، سفارش شما در همان روز تحویل تیپاکس داده شده و در روز بعد در اختیار شما قرار می‌گیرد.

 

  • سایر شهرها: کالا در شهرهای غیر از تهران ۲ تا ۳ روز کاری تحویل داده خواهد شد، بدین صورت که پس از خرید اینترنتی، چنانچه در شهری باشید که تیپاکس شعبه داشته باشد در همان روز ارسال می‌شود. معمولاً طی ۲ روز کاری به دست مشتری می‌رسد و در شهرهایی که تیپاکس شعبه ندارد از طریق پست پیشتاز (نه پست سفارشی) ارسال می‌شود.

توجه

در برخی مواقع امکان دارد مدت زمان تحویل کالا با تاخیر مواجه شود که از این رو، اولویت با مدت زمانی خواهد بود که در پست محصولات برای کالای مدنظر درج شده است. برای مشاهده لیست شهر های تحت پوشش تیپاکس بر روی لینک زیر کلیک کنید:

شهرهای تحت پوشش تیپاکس

لینک کوتاه صفحه :