درباره بازار اینترنتی گیلار

همه ما سخت در حال پیشرفت شخصی و جمعی هستیم. از آنجایی که امروزه بیشتر افراد روی به خرید اینترنتی از فروشگاه‌های آنلاین آورده‌اند، هدف تیم بازار اینترنتی گیلار همواره این است که بستری را فراهم کند تا مشتریان از تمام نقاط بهترین خدمات را دریافت کنند.

گیلار اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی شمال کشور

گیلار به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی شمال ایران که دارای نماد اعتماد الکترونیک و پروانه کسب از اتاق اصناف ایران است، فعالیت خود را به طور رسمی از سال 1385 آغاز کرده است. فروشگاه گیلار فعالیت خود را ابتدا در زمینه‌ی خرده فروشی اینترنتی شروع کرد و بعد نسبت به واردات مستقیم اقدام کرد و با قیمت بسیار پایینی که داشت به سرعت محبوب شد. در حال حاضر گیلار امکان فروش اینترنتی را برای دیگران نیز فراهم کرده است و فروشندگان و تامین کنندگان از سراسر ایران امکان فروش محصولات مرتبط با حوزه کاری گیلار را در سراسر ایران دارند. همچنین امکان بازاریابی محصولاتی که در گیلار قرار دارد فراهم شده و همه افراد می توانند نسبت به بازاریابی در گیلار اقدام کرده و با فروش محصولات گیلار پورسانت دریافت کنند.

گیلار کجاست؟

دفتر و انبارهای اصلی فروشگاه اینترنتی گیلار در شهر رشت است ولی مشتریان بازار اینترنتی گیلار از نقاط مختلف ایران بوده و بعضاً نیز مشتریان خارج از ایران نیز داشته است. مشتریانی که یا ایرانیان مقیم خارج بوده و یا از کشورهای همسایه ایران بوده اند. گیلار با تمام وجود همواره تلاش نمود با تمام مشکلات موجود سفارشات مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال کند.

هدف گیلار

گیلار امروز یک هدف و دارد و می کوشد تا به این هدف خود برسد: هر چه در بازار هست در گیلار هم باشد. فلسفه ی این هدف گیلار هم به اینجا بر می گردد که با تکیه بر پتاسنیل موجود بازار فیزیکی و هزاران مغازه و فروشگاه و … که وجود دارند مشتریانی که کالایی را در جایی دیده اند ولی به هر علتی نتوانسته اند آن را خریداری نمایند بتوانند با مراجعه و جستجو در بازار اینترنتی گیلار آن را تهیه نمایند.

این امکان در بازار اینترنتی گیلار فراهم است که چنانچه کالایی در سایت موجود نبود شما بتوانید درخواست سفارش آن را به گیلار بدهید تا یا برایتان تهیه کند و یا در صورت موجود شدن شما را با خبر سازد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و تمام سوالات خود را از کارشناسان فروش بپرسید.

بازار ببین، گیلار بخر

سیاستِ بازار ببین و گیلار بخر در واقع مهم ترین رکن این فروشگاه است و مسلماً کار بسیار بزرگ و به زعم عده ای ناشدنی ست. اینکه هر چه در بازار دیده می شود را بشود در گیلار خرید کار بزرگی است، لذا در همین راستا گیلار از سال 1395 به طور جدی تصمیم به همکاری با تولیدکنندگان، واردکنندگان، کارخانجات، شرکتها، عاملان پخش، نمایندگی ها و تامین کنندگان گیلار در زمینه تأمین سفارشات مشتریان خود کرده و گام بزرگی در زمینه تهیه سریع تر و ارزان تر محصولات موجود در سایت نمود.

گیلار و هزاران فروشنده ارزان فروش دیگر

در گیلار همه‌ی کسانی که کالایی برای فروش به دیگران دارند می‌توانند عضو شده و طی همکاری با گیلار کالای خود را از طریق فروش در گیلار در اختیار دیگران قرار دهند، اینها در واقع بخشی از تأمین کنندگان گیلار هستند که با حضور خود موجب تنوع محصولات این سایت شده‌اند. محصولاتی که بدون واسطه و یا با کمترین واسطه به دست مشتری می‌رسد و همین باعث می شود علاوه بر اینکه تورم کاهش یابد، از اتلاف انرژی و وقت زیادی نیز جلوگیری به عمل آید.

بازاریابی و کسب درآمد در بازار اینترنتی گیلار

در بازار اینترنتی گیلار امکان بازاریابی و کسب درآمد از طریق فروش محصولاتی که در سایت قرار دارند نیز میسر است. این قابلیت به زودی به طور گسترده تری فعال شده و توضیحات تکمیلی آن نیز قرار می گیرد.

 

لینک کوتاه صفحه :