گیلار به عنوان اولین فروشگاه اینترنتی شمال کشور

گیلار به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی شمال ایران که دارای نماد اعتماد الکترونیک و پروانه کسب از اتاق اصناف ایران می باشد، فعالیت خود را به طور رسمی از سال 1385 آغاز کرده است. فروشگاه گیلار فعالیت خود را ابتدا در زمینه ی خرده فروشی اینترنتی شروع کرد و بعد نسبت به واردات مستقیم اقدام کرد و با قیمت بسیار پایینی که داشت به سرعت محبوب شد.

گیلار کجاست؟

دفتر و انبارهای اصلی فروشگاه اینترنتی گیلار در شهر رشت است ولی مشتریان بازار گیلار از نقاط مختلف ایران بوده و بعضاً نیز مشتریان خارج از ایران نیز داشته است. مشتریانی که یا ایرانیان مقیم خارج بوده و یا از کشورهای همسایه ایران بوده اند. گیلار با تمام وجود همواره تلاش نمود با تمام مشکلات موجود سفارشات مشتریان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن ارسال کند.

هدف گیلار:

گیلار امروز یک هدف و دارد و می کوشد تا به این هدف خود برسد: هر چه در بازار هست در گیلار هم باشد. فلسفه ی این هدف گیلار هم به اینجا بر می گردد که با تکیه بر پتاسنیل موجود بازار فیزیکی و هزارا مغازه و فروشگاه و … که وجود دارند مشتریانی که کالایی را در جایی دیده اند ولی به هر علتی نتوانسته اند آن را خریداری نمایند بتوانند با مراجعه و جستجو در بازار اینترنتی گیلار آن را تهیه نمایند. این امکان در بازار اینترنتی گیلار فراهم است که چنانچه کالایی در سایت موجود نبود شما بتوانید درخواست سفارش آن را به گیلار بدهید تا یا برایتان تهیه کند و یا در صورت موجود شدن شما را با خبر سازد.

بازار ببین، گیلار بخر:

سیاستِ بازار ببین و گیلار بخر در واقع مهم ترین رکن این فروشگاه است و مسلماً کار بسیار بزرگ و به زعم عده ای ناشدنی ست. اینکه هر چه در بازار دیده می شود را بشود در گیلار خرید کار بزرگی است، لذا در همین راستا گیلار از سال 1395 به طور جدی تصمیم به همکاری با تولیدکنندگان، واردکنندگان، کارخانجات، شرکتها، عاملان پخش و نمایندگی ها در زمینه تأمین سفارشات مشتریان خود کرده و گام بزرگی در زمینه تهیه سریع تر و ارزان تر محصولات موجود در سایت نمود.

گیلار و هزاران فروشنده ی ارزان فروش دیگر!

در بازار اینترنتی گیلار همه ی کسانی که کالایی برای فروش به دیگران دارند می توانند عضو شده و طی همکاری با گیلار کالای خود را در اختیار دیگران قرار دهند، اینها در واقع تأمین کنندگان کالاهای گیلار هستند که با حضور خود موجب تنوع محصولات این سایت شده اند. محصولاتی که بدون واسطه و یا با کمترین واسطه به دست مشتری می رسد و همین باعث می شود علاوه بر اینکه تورم کاهش یابد از اتلاف انرژی و وقت زیادی نیز جلوگیری به عمل آید.

 

 

 

 تماس با حساب کاربری تلگرام گیلار   تماس با بازار اینترنتی گیلار   تماس با تیم پشتیبانی گیلار