بازار اینترنتی گیلار اولین و بزرگترین فروشگاه اینترنتی شمال کشور است. این فروشگاه در سال 1385 فعالیت خود را آغاز نمود و اکنون به صورت اختصاصی در زمینه محصولات حفاظتی – امنیتی، لوازم ایمنی، سلامتی و تندرستی، امداد و نجات و همچنین لوازم دیجیتال فعالیت دارد. گیلار در حال حاضر به صورت یک بازارگاه (Market Place) و یک مرکز فروش کالا فعالیت می‌کند. فروشگاه گیلار در راستای گسترش فعالیت‌های خود اقدام به همکاری با تامین کنندگان کالا در سطوح مختلف کرده است و فروشندگان و تامین کنندگان بسیاری می‌توانند با آن همکاری داشته و محصولات خود را از طریق بازار اینترنتی گیلار به فروش برسانند و از این طریق فروش خود را افزایش دهند.

نگاه گیلار به بازار این است که هر کالای با کیفیتی که در بازار وجود دارد، در هر سطح و تیراژی، استحقاق فروخته شدن دارد. از همین رو بازار اینترنتی گیلار با توسعه بیشتر فروشگاه اینترنتی خود، قصد دارد تا بخشی از بازار خرید و فروش اینترنتی را با توجه به اهداف و چشم‌اندازهای تعیین شده‌اش، بر عهده بگیرد. به همین دلیل با توجه به تنوع محصولاتی که در گیلار عرضه می‌شود، از تمامی تولیدکنندگان، واردکنندگان، عاملان پخش و نمایندگی های کالاهای ایرانی و خارجی جهت تأمین کالای این فروشگاه، دعوت به عمل آورده و آمادگی خود را برای فروش محصولات آنها اعلام می‌دارد.

هدف بزرگ بازار گیلار

اصلی ترین هدف گیلار، تسهیل در نحوه فروش اینترنتی و به تبع آن، بهبود روند خرید و فروش کالا از طریق اینترنت برای تامین کنندگان، تولید کنندگان و در نهایت خریداران است. بازار اینترنتی گیلار در واقع یک مرکز فروش کالاست که می‌تواند هر کالایی با هر پتانسیلی را در هر سطحی به فروش برساند حتی اگر مشتریان آن کالا دسته‌ای خاص از جامعه باشند. از این رو گیلار می‌تواند هر کالایی را به فروش برساند؛ حال می‌خواهد در خانه تولید شده باشد یا در کارخانه‌ای مجهز و یا از طریق گمرک وارد کشور شده باشد. با توسعه بسترهای فروشگاهی و تیم پشتیبانی گیلار، این امکان فراهم شده تا تولیدکنندگان، واردکنندگان، عاملان پخش و نمایندگی های کالاهای ایرانی و خارجی بتوانند با خیالی آسوده و روشی ساده همه کالاهای خود را به فروش برسانند.

برای پیوستن به جمع بزرگ تامین کنندگان گیلار ، کافی است فرم اولیه درخواست همکاری را پر کرده و برای ما ارسال نمایید، تا کارشناسان فروش ما پس از انجام بررسی‌های لازم، در کوتاه‌ترین زمان ممکن با شما تماس بگیرند.

فرم تامین کننده گان

سایر روش های ارسال مشخصات:

ارسال ایمیل به آدرس: provide@gilar.ir

ارسال پیام به شماره : 58 06789 912 98+

تماس تلفنی با شماره: 32 5000 33 13 98+

لینک کوتاه صفحه :