انواع روش‌های پرداخت مبلغ کالا در بازار اینترنتی گیلار:

بازار اینترنتی گیلار جهت رفاه مشتریان خود روش‌های متعددی جهت پرداخت هزینه و نهایی کردن خرید فراهم کرده است. کاربران با هر یک از روش‌هایی که تمایل داشته باشند می‌توانند پرداخت خود را انجام دهند و پس از تایید کارشناسان، کالای خریداری شده را تحویل بگیرند.

کاربرانی که هزینه کالا را هنگام ثبت سفارش تسویه کنند از مزایای زیر برخوردار خواهند شد:

 • هزینه ارسال رایگان خواهد بود.
 •  بسته‌ بندی سفارش آنان در اولویت ارسال قرار خواهد گرفت.

انواع روش‌های پرداخت در بازار اینترنتی گیلار 

۱- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

 • در حال حاضر درگاه‌های پرداخت الکترونیکی بانک‌‌های پاسارگاد، پارسیان و ملت بر روی سایت قرار دارد و تمامی دارندگان کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب، می‌توانند با استفاده از این درگاه‌ها خرید خود را نهایی کنند.
  پرداخت اینترنتی به دلیل اتوماسیون بالایی که دارد نسبت به دیگر روش‌های پرداخت از اولویت و سرعت بیشتری در پردازش برخوردار است. بنابراین توصیه می‌کنیم که از این روش پرداخت استفاده کنید. 
  پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی پرداخت است و سفارش به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال می‏‌شود. توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

چگونگی پرداخت اینترنتی در گیلار :

برای پرداخت الکترونیکی به موارد زیر نیاز است:

 • ۱- شماره ۱۶ رقمی کارت بانکی که بر روی تمام کارت‌های بانکی درج شده است
 •  ۲- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم :
  برای پرداخت اینترنتی بایستی رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
  رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) با رمزی که هنگام استفاده از دستگاه خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برای دریافت رمز دوم به دستگاه خود پرداز بانک صادر کننده کارت مراجعه نموده و با انتخاب عملیات رمز، رمز دوم کارت خود را انتخاب نمایید.
 • ۳- کد CVV2 که بر روی کارت‌های بانکی چاپ شده است .
 •  ۴- تاریخ انقضاء کارت

  تاریخ انقضا بر روی اکثر کارت‌های بانکی حک می‌شود اگر روی کارت بانکی شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می توانید از عدد ۱۲ برای ماه و از عدد ۹۹ برای سال انقضای کارت استفاده نمایید.

۲- پرداخت کارت به کارت  یا واریز به حساب:

 • کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های قید شده در همین صفحه کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه‌های خود پرداز(عابر بانک)  و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده کرد. لطفاً پس از پرداخت وجه، شماره پیگیری/ شماره فیش بانکی و شماره کارت یا شماره حسابی که مبلغ را به آن واریز نموده‌اید و شناسه سفارش مربوطه را اعلام نمایید.
  .در پرداخت‌های اینترنتی، تحویل گیرنده سفارش باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد

 شماره حساب‌ و کارت

 • تمام شماره حساب‌‌ها و کارت‌های بازار اینترنتی گیلار به نام محمد صدیقی هستند.

بانک ملی:

روش های پرداخت گیلار - بانک ملی

شماره حساب:   ۰۱۰۶۴۷۰۶۸۱۰۰۳
شماره کارت:   6037997113597984
شماره شبا:IR080170000000106470681003

 

بانک صادرات:

روش های پرداخت گیلار - بانک صادرات

شماره حساب: ۰۱۰۰۶۰۴۵۴۲۰۰۷
شماره کارت: 6037691590284980
شماره شبا:IR470190000000102754247002

 

بانک ملت:

روش های پرداخت گیلار - بانک ملت

شماره حساب: 8072404418
شماره کارت: 6104337690006323
شماره شبا: IR410120020000008072404418

 

بانک پاسارگاد:

روش های پرداخت گیلار - بانک پاسارگاد

شماره حساب: ۱۵۰۲۸۰۰۱۰۰۰۱۵۷۱
شماره کارت : 5022291058829829
شماره شبا: IR230570150280001000157001

 

بانک پارسیان :

روش های پرداخت گیلار - بانک پارسیان

شماره کارت: 6221061205623475
شماره حساب: ۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸
شماره شبا: IR۱۶۰۵۴۰۵۰۵۵۸۴۵۰۰۶۸۳۴۲۰۰۰۸

 

بانک سامان:

روش های پرداخت گیلار - بانک سامان

شماره کارت: 6219 8610 3189 0659

شماره حساب: 940180025031281

شماره شبا: IR450560940180025031028001

۳- پرداخت در محل تحویل:

امکانِ پرداخت در محل و تسویه مبلغ کالا پس از تحویل فقط برای شهرهای تحت پوشش تیپاکس وجود دارد و مشتریان سایر شهرها فقط از طریق پرداخت اینترنتیِ آنلاین و یا واریز قادر به خرید هستند.
شما میتوانید برای بررسی شهر های تحت پوشش تیپاکس برگه روش های ارسال را مطالعه کنید.

– پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل:

 • از آنجا که همگی ماموران تحویل سفارش بازار اینترنتی گیلار دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) همراه دارند، می‌توان هنگام تحویل سفارش در محل، با استفاده از کارت‌های عضو شبکه شتاب پرداخت خود را انجام دهند.

– پرداخت نقدی در محل تحویل

 • برای آن دسته از مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی در محل تحویل را  دارند، این امکان نیز فراهم آورده شده است و مشتریانی که تصمیم به پرداخت در محل دارند به شرطی که در یکی از شهرهای تحت پوشش تیپاکس باشند می توانند مبلغ کالا را به طور نقدی و پس از تحویل بپرزدازند.

۴-فروش اقساطی (برای کالاهای گروه فرش)

شرایط حساب بانکی و دسته چک:

 • دسته چک مشتریانی که در خارج از گیلان هستند باید کارمندی باشد. امکان خرید فرش با دسته چک های غیر کارمندی در خارج از گیلان میسر نیست.
 • برای مشتریان خارج از گیلان گرفتن استعلام بانکی مبنی بر کارمندی بودن حساب جاری شان الزامی است. به این منظور می توانید فرم استعلام حساب جاری کارمندی را دانلود نموده و پس از تایید بانکی به همراه چک ها برای فروشگاه ارسال کنید.
 • برای ارسال چک ها حتما از پست اقدام کرده و اعلام کنید که پاکت شما حاوی چک است. در صورت مفقودی و یا سوء استفاده از چک های ارسالی هیچ مسئولیتی متوجه بازار اینترنتی گیلار نخواهد بود.
 • حساب جاری شما نباید دارای سوء سابقه بوده و یا پیشینه چک برگشتی رفع سوء اثر نشده داشته باشد. در صورتی که حساب مورد نظر دارای چک برگشتی باشد سفارش شما پذیرفته نمی شود.
 • حداکثر تعداد اقساط چک 4 ماه می باشد و حداقل تعداد اقساط چک 12 ماه می باشد.
 • شما با توجه به شرایط خود می توانید پس از انتخاب مدت زمان مورد نظر، تعداد فقرات چکی را که تصمیم به ارائه آن دارید نیز انتخاب کنید. مثلاً اگر بازه 12 ماهه را انتخاب کرده اید می توانید نسبت به ارائه  ماهانه یک فقره چک یا هر دو ماه یک فقره چک و یا در سر رسید های سه ماه یک فقره چک با توجه به آنچه که سیستم به شما پیشنهاد می دهد ، اقدام نمایید.
 • انتخاب تعداد اقساط ماهها و تعداد فقرات چک توافقی بوده و شما می توانید هر زمان که خواستید طی تماس با کارشناسان فروش ویا مراجعه به پنل کاربری خود در سایت آن را تغییر دهید.
 • برای جلوگیری از اشتباهاتی که ممکن است رخ دهد و نیز کاهش زمان تحویل سفارشات ، لطفاً پس از ثبت سفارش و پرداخت مبلغ پیش پرداخت، قبل از ارسال چکهای نوشته شده ،از چکهایی مذکور عکس گرفته و به شماره: 09120678958 ارسال نمایید تا در صورتی که مشکلی داشته باشد به شما اطلاع داده شود.

نحوه پر کردن چک:

 • پس از پرداخت قسط اولیه و انتخاب تعداد ماهها و تعداد فقرات چک، مبلغ هر فقره چک به شما اعلام خواهد شد که عینا همان مبلغ را به ریال در چک درج نمایید. تاریخ سررسید هر چک باید منطبق با تاریخ هایی باشد که از طریق کارشناسان فروش به شما اعلام می شود. چک باید در وجه حامل نوشته شده و از خط زدن روی گزینه حامل/آورنده خودداری شود.
 • چکهایی که دارای مهر هستند حتماً مهر زده شوند.
 • هر گونه قلم خوردگی روی چک باید با پشت نویسی و دو امضا اصلاح گردد. چکهایی که بیش از یک پشت نویسی دارند مورد قبول نمی باشند.

 

خرید فرش با چک و نحوه ثبت سفارش آن:

 • در زیر چند نمونه برگه چکی که توسط مشتریان به طور درست پر شده است قرار دارد که می توانید از آن الگو برداری کنید. قابل ذکر است که قاعده پر کردن چکهای سایر بانکها نیز به ترتیب ذیل بوده و فقط ممکن است از لحاظ ظاهری کمی متفاوت باشند.

 چک بانک ملت

چک بانک ملی

چک بانک صادرات

 • برای خرید چکی نیازی به ضامن و گواهی کسر از حقوق نیست.
 • حداقل تعداد اقساط 4 ماه و حداکثر آن 12 ماه می باشد.
 • طرح فروش اقساطی و چکی فرش در حال حاضر فقط برای مشتریانِ ساکن در استان گیلان قابل دسترس است و مبدا بانک صادر کنندهی  چک ارائه شده نیز باید در استان گیلان باشد . مشتریان محترمی که از سایر شهرها تمایل به خرید فرش دارند می توانند از طریق پرداخت آنلاین و یا پرداخت در محل برای خرید فرش از مجموعه گیلار اقدام نمایند.

 

 

تماس با حساب کاربری تلگرام گیلار    تماس با بازار اینترنتی گیلار    تماس با تیم پشتیبانی گیلار