در وهله اول، بازار اینترنتی گیلار سعی کرده رفاه حال مشتریان و رضایت مندی آنها را در الویت قرار دهد، به همین خاطر مدت زمان بازگشت کالا همراه با ضمانت نامه در نظر گرفته تا با خیالی راحت، خاطره خوشی از خرید اینترنتی از وب سایت گیلار برای مشتریان به جا ماند. حال ممکن است ان سوال در ذهن شما مطرح شود که بعد از چند روز می‌توان نسبت به بازگشت محصول مورد نظر اقدام کرد؟

شرایط ضمانت بازگشت کالا

معمولا برای بازگشت یا تعویض کالا شرایطی در نظر گرفته می‌شود که مطابق با قوانین شرکت است. اما مجمعه با سابقه گیلار جهت راحتی کار شما قوانین نه چندان سخت اما طبق ضوابط تعیین کرده که در مدت زمان معینی کالای خریداری شده را بدون هیچگونه مشکلی دریافت می‌کند. ضمانت بازگشت کالا مجموعه ما 6 روزه است که البته ضوابط و قوانین گیلار و شرایط کلی ضمانت و تعویض کالا  آن به طور کامل بررسی شده  که می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر آنها را مطالعه کنید.

 

ضمانت بازگشت کالاتوجه:

این نکته هم در نظر داشته باشید که علاوه بر شرایط بازگشت، تعویض کالا و مدت زمان مناسبی برای آن در بازار اینترنتی گیلار وجود دارد که با کیلیک بر روی آن می‌توانید اطلاعات بیشتری کسب کنید. در صورت نیاز به اطلاعات کامل تر می‌توانید از طریق تلگرام و یا شماره هایی که در برگه تماس با ما ، قرار دارند با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا به بهترین شکل ممکن از مشورت و راهنمایی آنها بهره مند شوید.