انواع روش‌های تحویل و ارسال کالا در بازار اینترنتی گیلار:

بازار اینترنتی گیلار امکان خرید و سفارش آنلاین در هر لحظه، تحویل کالا در کوتاه‌ترین زمان ممکن و بدون مراجعه حضوری را فراهم کرده است. تمام سفارش‌های شما مشتریان و خریداران گرامی، شامل بیمه حمل و نقل کالا هستند. (شما میتوانید برای اطلاع از چگونگی خرید از گیلار بر روی این لینک کلیک کنید.)

گیلار هزبنه ارسال را برای مشتریانی که مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند ، رایگان کرده و مبلغی برای هزینه ارسال دریافت نخواهد کرد.

همچنین برای مشتریانی که به هر دلیل تمایل دارند مبلغ سفارش خود را به مامور پستی تحویل دهند، میتوانند مبلغ فاکتور را به همراه هزینه پستی به مامور تیپاکس تحویل دهند.

  • لازم به ذکر است که یکسری از محصولات موجود در گیلار که به طور مستقیم از کشور سازنده خریداری میشوند و برای مشتری ارسال میشوند امکان پرداخت در محل را ندارند و مبلغ فاکتور باید حتما به صورت خرید اینترنتی یا واریز به حساب پرداخت شود.
  • با توجه به اینکه روند حمل و نقل و تحویل کالا در مواردی ممکن است زمانبر شود که حتی منجر زیان مالی خریدار شود، بازار گیلار توانسته از طریق برقراری ارتباط با شرکت‌های حمل و نقل معتبر، در کوتاه‌ترین زمان ممکن، به صرفه‌ترین قیمت و بدون هیچ گونه اختلالی در حمل و نقل، کالا را در اختیار خریداران قرار دهد.

مدت زمان تحویل و ارسال کالا در بازار اینترنتی گیلار:

  • شهر تهران: زمان تحویل کالا در تهران به‌صورت یک‌روزه امکان پذیر است، یعنی پس از خرید اینترنتی، سفارش شما در همان روز تحویل تیپاکس داده شده و در روز بعد به شما تحویل داده می‌شود.
  • سایر شهرها: زمان تحویل کالا در شهرهای غیر از تهران ۲ تا ۳ روز کاری امکان پذیر است، بدین صورت که پس از خرید اینترنتی، چنانچه در شهری باشید که تیپاکس شعبه دارد در همان روز ارسال می‌شود و معمولاً طی نهایتا ۲ روز کاری به دست شما می‌رسد و در شهرهایی که تیپاکس شعبه ندارد از طریق پست پیشتاز (و نه پست سفارشی) ارسال می‌گردد.

 

برای مشاهده لیست شهر های تحت پوشش تیپاکس  بر روی لینک زیر کلیک کنید:

شهرهای تحت پوشش تیپاکس

 

 

 

تماس با حساب کاربری تلگرام گیلار   تماس با بازار اینترنتی گیلار   تماس با تیم پشتیبانی گیلار