بازار اینترنتی گیلار به منظور سپاس از خرید مشتریانی که پرداخت خود را از طریق سامانه های امن اینترنتی پرداخت کنند، یعنی مشتریانی که محصولات خود را به صورت آنلاین خریداری نمایند و نیز مشتریانی که مبلغ سفارشات را کارت به کارت می‌کنند، اقدام به رایگان کردن هزینه ارسال سفارشات کرده است. از این رو پرداخت کارت به کارت و سفارشاتی که به صورت اینترنتی، خریداری شده و نهایی شده اند در صورتیکه شهر مورد نظر تحت پوشش تیپاکس باشند از طریق تیپاکس و در صورتیکه شهر مورد نظر تحت پوشش سرویس تیپاکس نباشد از طریق پست پیشتاز صورت خواهد گرفت .

درباره بازار اینترنتی گیلار

کالای خود را رایگان تحویل بگیرید

ارسال رایگان شامل چه سفارشاتی است؟

  • کلیه سفارشاتی که به صورت آنلاین و اینترنتی از بازار اینترنتی گیلار خریداری می‌شود.

از آنجایی که در فروشگاه گیلار امکان سفارش تلفنی هم وجود دارد، بنابراین افرادی که به صورت تلفنی اقدام به خرید محصول می‌کنند شامل ارسال رایگان نمی‌شوند و این طرح فقط برای خریدهای آنلاین و اینترنتی امکان پذیر است.

  • کلیه سفارشاتی که مبلغ آن به صورت کارت به کارت پرداخت می‌شود.

در صورت تمایل می‌توانید مبلغ محصولات سفارشی را کارت به کارت نمایید. شماره حساب های فروشگاه اینترنتی گیلار در صفحه روش های پرداخت قابل مشاهده است.

  • تمامی استان ها و شهرهای تحت پوشش تیپاکس و پست پیشتاز

از آنجایی که بسیاری از شهرها و استان های ایران تحت پوشش این دو پست هستند بنابراین می توان گفت ارسال به اکثر نقاط ایران، رایگان خواهد بود.

شما می‌توانید برای اطلاع از شهرهای تحت پوشش تیپاکس، برگه روش های ارسال را مطالعه کنید.

همچنین برای ایجاد امکان یک خرید اینترنتی مطمئن، امکان پیگیری تمامی پرداخت ها و وضعیت سفارشات از طریق حساب کاربری امکان پذیر است.

در صورت وجود سوالات احتمالی می‌توانید برگه سوالات متداول گیلار را مطالعه کنید.

در صورت نیاز به توضیحات بیشتر، از طریق روش های موجود در برگه تماس با ما با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید.

لینک کوتاه صفحه :